Ataşehir Boyacı Firması

Ataşehir Boyacı Firması

Boyacı Ataşehir firması 1995 yılında fiilen kuruldu. Resmi kuruluşunu yapan ustamız evvelinde meslek içerisinde usta, çırak ilişkisinde yoğruldu.

Türkiye’de herkes "boyacılık" yapar fakat resmi kurumsal firma kurarak, işinin sorumluluğu alan çok istisna firma bulunur.

Yaşadığımız şehirlerde ev, iş yeri, okul, otel, ofis, hastane, kamu binaları dahil tüm binalar boyacı tarafından boyanır fakat resmi boyacı firması bulmak çok zordur.

"Ben neden resmi boyacı firması arayım ki" dediğinizi duyar gibiyiz elbette. Evet, "neden resmi boyacı firması" ekibinden hizmet almalısınız?

Ataşehir Boyacı Firması

Kuruluşumuzu Ataşehir’de yaptık ve ofisimiz Ataşehir’de olduğundan Ataşehir boyacı firması unvanı ile hizmet sunmayı tercih ettik.

Neden resmi boyacı firması ile çalışmanız gerektiğine dair önerilerimizi size sunmaya devam edeceğiz.

Aldığınız hizmetin resmi bir sözleşme ile olmasını istersiniz.

Hizmet alanın da verenin de yükümlülüklerinin belirlendiği sözleşme imzalandığında, sorumluluk belirlenmiş olur.

"Bu renk boya istememiştim" diye başlayan artık düzelmesi mümkün olmayan şikayet ve sorunlarla uğraşmak istemezsiniz.

"Neden fırça izleri belli oluyor" şeklinde gerçekten böyle yapılan ve irrite eden boyacı eseri ile karşılaşmayı isteyeceğinizi de düşünmüyoruz.

Neresi, ne kadar sürede, hangi boya ve boyacı malzemesi ile ne kadar sürede boyanacağı Ataşehir boyacı firması ile belirlenir, yazılı sözleşme ile imza altına alırsa her şey garanti olur.

Olurda istenmeyen durum olduğunda, geciktiğinde, farklı sorunlar oluştuğunda, sözleşme sizin haklarınızı hukuk ile korur.

Boyacı Ataşehir Fiyatı

Boyacı Ataşehir fiyatı nedir diye bize soruluyor. Aslında belki de ilk soru bu oluyor. Neden önce fiyat sorulduğu da önemli konu aslında.

Bize kaç metre karelik alan boyanacağını söylediğinizde size boyacı Ataşehir fiyatı hem ustalık ve hem de malzeme fiyatı olarak size, teklif olarak sunuyoruz.

Ustalık emeği ile malzeme ve boya fiyatı farklıdır dileyen ikisini de kapsayan şekilde boyacı Ataşehir fiyatı da alabilir.

Diğer tüm hizmetlerimiz için boyacı sayfamıza göz gezdirebilirsiniz.