Ev Boyama Ataşehir

Ev Boyama Ataşehir

Ev boyama Ataşehir, konutunuzun iç veya dış cephelerini, ustalıkla ve ince detayına kadar yeni bir renge bürünmesini sağlar.

Evinizin yeni bir renge kavuşması için, harekete geçin. Bunu siz de başarabilirsiniz. Fakat bu hayal edildiği kadar basit bir eylem değildir.

Yaşam alanlarının daha pozitif enerjiye sahip olması, hakim olması istenen motivasyonun, renklerle kazandırılması sayesinde gerçekleşir.

Evlerinizde veyahut odalarınızda kullanacağınız renklerin, ortama nasıl bir enerji yayacağını anlatan bir çok bilimsel makale ve site mevcuttur. Karar vermeden önce, bunlara bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Ataşehir Ev Boyama Fiyatı

Ataşehir ev boyama fiyatı boyanacak evin metrekaresine, kullanılacak malzemeye ve yapılacak boyama yöntemine göre belirlenmektedir.

Bize ulaşarak kaç metrekarelik evinizin olduğunu kullanılacak boya malzemesinin markasını ve tercih ettiğiniz boyama yöntemini söylediğinizde biz size Ataşehir ev boyama fiyatı bilgi ve teklifini sunarız.

Elbette malzeme giderleri dışında Ataşehir ev boyama fiyatı kampanya ve indirimini sizin durumunuza biizm iş sirkülasyonumuza göre olabildiğinde indirimli yapıyoruz.

Artı sizin ile de boya markaları, boyama yöntemi gibi konularda detaylı görüş alış verişi yaparak Ataşehir ev boyama fiyatı oluşturuyoruz.

Ev Boyama Nasıl Yapılır?              

Ev boyama nasıl yapılır? Hangi marka boyaları tercih etmeliyim? Evimi kendim boyayabilir miyim? Bu soruların aklınıza takıldığını biliyoruz. Dilerseniz aşamalı bir şekilde ele alalım.

Renk seçimini belirleyin

Evinizi boyamaya başlamadan önce iyi bir araştırma yapın ve arzuladığınız renge karar verin. Ayrıca renk kategorisinden seçim yaparken, dijital ortamda değil de, stabil kataloglardan bakmaya özen gösterin.

RGB ve CMYK gibi iki farklı renk kodu bulunmaktadır. RGB elektronik aletlerde ışığın dalga boyları hesaplanarak oluşturulan kodlardır.

CMYK ise duvarınıza uygulamak istediğiniz renk tonu konusunda daha gerçekçi olacaktır.

Eşyaları koruyun

Eşyaların boyaya maruz kalmaması için, boyama işlemine başlamadan önce eşyaları tahliye edin. Eğer bu çok zahmetliyse, eşyaları odanın ortasında toplayıp, üzerine büyükçe bir muşamba örtün. Ayrıca zemini de aynı şekilde koruyun.

Bant kullanın

Hatların daha keskin ve düz bir biçimde boyanması için, yerine göre ince veya kalın bantlardan yardım alabilirsiniz. Boyama işleminden 2-3 saat sonra, bantları sökebilirsiniz.

Fırça ve rulo seçimi

Boyama işlemi yapacağınız duvarların ayrıntılarına uygun ölçütlerde alet tercih edin. Küçük boyutlu rulo ve fırçalar, ince detay çalışmak içindir.

Ev boyama konusunda dikkatli olmanız en önemli husustur. Boya yaparken seri ve itinalı olmalısınız.

Katmanlarda yapacağınız hatalar, yeniden boyama işlemi ihtiyacı doğurabilmektedir. Eğer böyle bir maceraya girişmek istemiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir, bu işi, profesyonel ekiplerimizin ellerine bırakabilirsiniz

Ataşehir Ev Boyama Hizmeti      

Ataşehir ev boyama hizmeti, zaten halihazırda  içerisinde ikamet ettiğiniz ya da henüz taşınmak için hazırladığınız konutunuzu, arzuladığınız renklere boyayan profesyonel bir dekorasyon alanıdır.

Bugüne dek yaptığımız yüzlerce işten kazandığımız referanslarla, şöhretimizi yaymaya devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini sağlayana dek, ilgimizi asla eksik etmiyoruz.

Düşlediğiniz renk tonuna ulaşmak konusunda garanti veren tek firma olma özelliğimizi, koruyoruz. Çünkü başka hiçbir firma, bu denli hassas bir konu üzerinde güvence sağlamayı kabul edecek kadar kendinden emin değildir.

Ev Boyama Avantajları

Temizlik, ferahlık, yeni bir ruh hali oluşturma amaçları ile yapılan ev boyama avantajları;  daha sağlıklı bir yaşam alanına sahip olma, göze hoş gelen dekoratif ve estetik bir görünüm ve yenilik hissidir.

Her iki yılda bir düzenli badana yaptırmak, evi haşerelerden koruduğu gibi, hijyen konusunda katkı sağlamaktadır.

Geleneklerimizden günümüze dek ulaşan bahar temizliği, aslında badana ve boya niteliğinde olan kireç kaplamayı kastetmekteydi.

Ev boyama Ataşehir avantajı, sadece dış görünüş değil, insan psikolojisine fe doğrudan etki eden renk değişimi, zamanının çoğunu evde geçiren biz insanlar için, gerekli bir eylemdir.

Boyacı Ataşehir detaylı bilgi ve son boyacı kampanyalardan sizi haberdar etmemiz için, boyaci Ataşehir telefon iletişim numaralarımız, sosyal medya hesaplarımız ya da web sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Ev Boyama