Boyacı

Boyacı

Ev, ofis, iş yeri, fabrika, otel, fabrika gibi binaların iç veya dış duvar boyası yapan ustaya boyacı denir.

Eski tarihte mağara duvarlarının boyanması ile başlayan boyacı mesleğinin serüveni tarih boyu yenilenerek, evrimleşerek modern boyacı mesleğine kadar kesintisiz devam etmektedir.

Çok nadir mesleğin her çağda ve her zaman varlığını sürdürmesi mümkün olmuşken boyacı mesleği her zamanın mesleği olarak toplumsal hayatta ki varlığını baki kılmıştır.

Firmamızın boyacı hizmeti 1995 yılında aileden gelen bir meslek olarak başlamış, profesyonelleşerek hala devam etmektedir.

1995 yılından bu yana firma bünyemizde oluşan tecrübe, yetişen ustalarımız İstanbul'da sayısız ev ve iş yeri boyadı ve boyamayı da sürdürmektedir.

Boyacı Hizmeti

Boyacı hizmeti kurumsal firmamızın uzman boyacı ekibi tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.

İster ev, ofis, fabrika ya da otel hangi binanın iç veya dışının boyanması için boyacı hizmeti almak isterseniz isteyin bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Hizmet alacağınız kişi veya firmaları araştırır iken teklif alır iken dikkatli olmanızı özellikle tavsiye ederiz.

Sadece işçiliği daha doğrusu ustalığa dayalı bir meslektir. Üniversitede akademi de eğitimi dahi verilmez.

Ustalığa dayalı meslek olduğundan diğer iş kolları gibi ciddi gideri yoktur. Ofis vergi gibi resmi giderler dışında gider olmadığından eline fırça alan size kendini boyacı olarak tanıtabilmektedir.

Ülkemizde bu işin denetimini sağlayan toplumsal, kamusal alanlar, sivil inisiyatifler de olmadığından gerçekten kimin boyacı kimin sahte usta olduğunu anlamak dikkat ister.

Siz bu dikkati ve özeni mutlaka göstermelisiniz yoksa daha güzel olsun diye yaptırdığınız boyadan sonra berbat, rezalet bir durum ortaya çıkabilir.

Ödediğiniz ücret boşa gideceği gibi verdiğiniz emek zaman da heba olacak yeniden boyacı hizmeti almak zorunda kalabilirsiniz.

Boyacı Hizmeti Fiyatı

Boyacı hizmeti fiyatı genel olarak metre kare hesabı ile yapılmaktadır. Boya malzemesi sizden mi bizden mi o da boya hizmeti fiyatı uygulamasını etkilemektedir.

Merdiven altı firmalar ucuz boyacı fiyatı verseler de gerçek boyacı fiyatı ancak boyanacak yerin görülmesi ve metre kare hesabının yapılması ile mümkündür.

Tüm hizmetlerimiz için boyacı Ataşehir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.